Mümessillikler


rikenkeikilogo

RIKEN KEIKI Dünyanın en iyi gaz detektör ve monitör üreticisi Japon RIKEN KEIKI CO.,LTD. firmasının Türkiye mümessilliğini 50 yıla yakın bir süredir Doğanak sürdürmektedir. RIKEN ürünlerine satış, teknik servis ve kalibrasyon hizmeti yine Doğanak tarafından sağlanmaktadır.

We are representative and technical service of RIKEN KEIKI CO.LTD. in Turkey.

» Visit RIKEN KEIKI Website

 

 


logotype-e-bourgeois

E. BOURGEOIS Fransa’nın en eski elektrik izolasyon malzemeleri üreticilerinden olan E.BORGEOIS firmasının 2010 yılı itibariyle temsilciliğini Doğanak sürdürmeye başlamıştır. Nitelikli ürünlerle özellikle Transformatör ve Elektrik Motoru imalatçılarına tedarik hizmeti verilmektedir. Doganak is representative of E.Bourgeois in Turkey.

» Visit E. Bourgeois Website

 


 


royalRoyal Diamond S.A.
  : İspanya ’nın elektrik izolasyon malzemeleri üreticilerinden olan Royal Diamond firmasının Türkiye mümessilliği Doğanak tarafından yapılmaktadır. Özellikle lamine ürünler ve motor vernikleriyle Transformatör reçineleri Transformatör ve Elektrik Motoru imalatçıları tarafından tercih edilmektedir.

Doganak is representative of Royal Diamond S.A. in Turkey.

» Visit E.Royal Diamond S.A Website

 


NEW CENTURY (TIANJIN) POLYIMIDE FILMS INSULATING MATERIALS CO., LTD : Nitelikli polyimide film üreticisi NEW CENTURY (TIANJIN) POLYIMIDE FILMS INSULATING MATERIALS CO., LTD firmasının Türkiye mümessilliği Doğanak tarafından yürütülmektedir.

Doganak is representative of NEW CENTURY (TIANJIN) POLYIMIDE FILMS INSULATING MATERIALS CO., LTD in Turkey.

 


INDUSTRIAL POLYMER TECHNOLOGIES LTD. –  Yeraltı ve yerüstü kömür ocaklarında olası yangınları kesin şekilde söndürülmesine ve tehlikesiz bir şekilde depolanmasına yönelik PROMINER ürününün imalat ve pazarlamasını yapan İngiliz INDUSTRIAL POLYMER TECHNOLOGIES firmasının Türkiye mümessiliği DOĞANAK tarafından temsil edilmektedir.

Doganak is representative of INDUSTRIAL POLYMER TECHNOLOGIES LTD. in Turkey.